Sesja do portfolio

ZAWSZE MARZYŁAŚ, ABY ZAISTNIEĆ W ŚWIECIE MODY I WYBIEGÓW? PRZYJDŹ DO NAS, POMOŻEMY CI PRZYGOTOWAĆ PROFESJONALNE PORTFOLIO.

ZDJĘCIA DO PORTFOLIO DLA MODELKI I MODELA

Zachęcamy wszytkie początkujące modelki do wykonania profesjonalnych fotografii. Doskonałe portfolio przybliży Cię do pierwszych sukcesów w modelingu i pomoże zaistnieć w świecie mody i reklamy. Stworzenie dobrego portfolio pomoże Ci otworzyć drzwi do kariery. Wszyscy, którzy chcą spróbować swoich sił w modelingu potrzebują profesjonalnego portfolio. Dzięki niemu będziesz mogła pokazać się z jak najlepszej strony i dotrzeć ze swoim wizerunkiem do firm bądź agencji modelek. Zajmujemy się kompleksową organizacją sesji, współpracujemy z doświadczoną wizażystką . Sesja Portfolio modelki to inwestycja w siebie i swoje marzenia. Zapraszamy do zakupu SESJI ZDJĘCIOWEJ, która pozwoli Ci zaistnieć w świecie mody!

Natalia Tomczyk
Za kazdym razem z GlamStudio wspolpracowalo mi sie wspaniale, w cudownej, wesolej atmoferze. Bede polecac kazdemu! Zawsze jest milo i zabawnie i ciesze sie na kazda wspolna sesje, za kazdym razem powstawaly przepiekne zdjecia

Natalia Tomczyk
Modelka
-
Paula Gawronska
Marcin to bardzo sympatyczna osoba, angażuje sie w to co robi, także współpraca z Nim to sama przyjemność  a do tego potrafi stworzyć fajny klimat na zdjęciach. Zdecydowanie polecam.

Paula Gawronska
Modelka
-
Paulina Florczak
Współpraca przebiegła fantastycznie! Jestem bardzo zadowolona z efektów. Marcin i Agnieszka to super zgrany team, ona mistrzyni pędzla a on mistrz uchwycenia momentów. Widać, że robią to z pasji. Bardzo polecam

Paulina Florczak
Modelka
-
Julita Pajak
Marcin to najlepszy fotograf ,z którym miałam przyjemność współpracować już z resztą nie raz ,za każdym razem zdjęcia wychodziły przepięknie ,zarówno w studio jak i w plenerze ,każda kolejna sesja była coraz to lepsza ,polecam gorąco i czekam na więcej !

Julita Pajak
Modelka
-

Fill out my online form.
Online contact and registration forms from Wufoo.

Zapisz się do naszego Newslettera