Zdjęcia odzieży packshoty na manekinie typu duch

Zdjęcia na menekinie typu duch

Asia Olczak

Wykonujemy sesje:

fashion
glamour
beauty
biznesowe i wizerunkowe

W tym miejscu skupmy się na zdjęciach typu fashion, w których co do zasady koncentrujemy się na jak najlepszym przedstawieniu promowanego produktu, poprzez podkreślanie atrakcyjności odzieży, obuwia czy dodatków, jego atutów, wykończenia, oraz materiału z którego został wykonany, a nie urodzie modelki.
Analogicznie do poprzedniego typu fotografii piękno i atuty modelki prezentowane są na sesjach typu glamour, na której to przede wszystkim wdzięk, seksapil i atrakcyjność modelki są na pierwszym planie. Sama stylizacja jest tylko uzupełnieniem bądź podkreśleniem walorów modelki. Zdjęcia beauty z kolei przedstawiają naturalność i czystą urodę modelek.
Sesje biznesowe i wizerunkowe – są idealnym rozwiązaniem dla właścicieli firm modowych, którzy chcą się wyróżnić się wśród konkurencji, budując spersonalizowany przekaz i prezentując na sobie własne kolekcje.

 

ZAKRES USŁUG

Glam Studio realizuje sesje do lookbook’ów oraz produkcje zarówno plenerowe, apartamentowe, jak i te wymagające pracy w studiu fotograficznym, począwszy od prostych ujęć na jednolitym tle, po bardziej kreatywne i ekstrawaganckie projekty dla wymagających.

Uwielbiamy wyzwania – więc jeżeli takiego fotografa poszukujesz to już znalazłeś 🙂


Wypełnij formularz rezerwacji

Zarezerwuj Termin

ZNACZENIE FOTOGRAFII MODY

Fotografia mody od samych jej początków była czymś bardzo interesującym i intrygującym.
W dzisiejszych czasach jednak cieszy się dużo większą popularnością i śmiało można powiedzieć, że zainteresowanie nią obecnie znajduje się w naprawdę szczytowej formie – jest jedną z ważniejszych gałęzi fotografii reklamowej, która łączy ze sobą zarówno świat fotografii artystycznej jak i reklamowej.
Aktualnie sesje fashion wymagają bardzo intensywnych przygotowań, oraz intensywnej pracy zespołowej nie tylko modela i modelki, lecz także stylistki mody, wizażystki i fryzjerki, dzięki którym efekt końcowy jest oszałamiający.

Asia Olczak
Asia Olczak
Asia Olczak

FOTOGRAFIA MODY W GLAMSTUDIO

Jeżeli masz pomysł, który według Ciebie jest nierealny do zrealizowania to napisz do nas →

U NAS NIEMOŻLIWE → STAJE SIĘ MOŻLIWE 🙂

Podejmujemy się wszelkich wyzwań wiążących się z fotografią mody.
Dysponujemy profesjonalnym studiem i sprzętem fotograficznym, umożliwiającym realizację nawet najtrudniejszych sesji.
Naszym atutem jest kreatywność, obowiązkowość i doświadczenie w fotografowaniu mody.
Oprócz profesjonalnych modeli i modelek współpracujemy na planie zdjęciowym ze stylistkami mody, wizażystkami i fryzjerkami, posiadającymi doświadczenie w pracy przy sesjach zdjęciowych. Realizujemy zlecenia z całej Polski zarówno w formie wykonania pojedynczych sesji zdjęciowych jak i zadań w ramach współpracy długoterminowej.

FOTOGRAFIA MODY– CENNIK USŁUG

GLAMSTUDIO nie posiada sztywnego cennika oferowanych usług. Ceny ustalane są indywidualnie z klientem na podstawie przesłanej nam ankiety wymagań i oczekiwań klienta.
Na cenę usługi mają wpływ takie czynniki jak: złożoność procesu przygotowania sesji, rodzaj miejsca, w którym miałaby być zrealizowana sesja zdjęciowa, koncepcja jej przeprowadzenia, czas trwania sesji, liczba zaangażowanych modeli/modelek i eksponowanych produktów a także wymagany przez klienta poziom obróbki materiału zdjęciowego i czas realizacji zlecenia.
Ponadto na cenę ma także wpływ fakt, czy realizowane jest pojedyncze zlecenie czy planowana jest stała współpraca. W przypadku stałej współpracy Glam Studio oferuje znacznie korzystniejsze dla klientów ceny.