Natalia Tomczyk Zapraszamy Do Kontaktu Sesje testowe dla modelek Zapraszamy Do Kontaktu Fotografia Produktowa - Packshoty Zapraszamy Do Kontaktu Fotografia kulinarna - Food Photography

Kilka słów o nas


Zaczynając swoją przygodę z fotografią tak jak Robert Bresson poprzez każdą fotografię chciałem pokazać piękno i to coś … czego na pierwszy rzut oka nikt nie dostrzega. Czy każdy znajdzie tu coś dla siebie? Zapraszam wszystkich, którzy: postrzegają piękno w artystyczny sposób, interesują się wszelkimi zagadnieniami związanym z fotografią, chcą dowiedzieć się jak zarządzać czasem, szukają sposobu na ulepszenie swojego życia zarówno zawodowego jak i osobistego, chcą po prostu pogadać bądź wymienić się doświadczeniem 🙂


Marcin Jarosz
Właściel/Fotograf
 • Marcin to najlepszy fotograf ,z którym miałam przyjemność współpracować już z resztą nie raz ,za każdym razem zdjęcia wychodziły przepięknie ,zarówno w studio jak i w plenerze ,każda kolejna sesja była coraz to lepsza ,polecam gorąco i czekam na więcej !
  Julita Pajak
  Julita Pajak
  Modelka
  -
 • "Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Sed vestibulum orci quam. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et male."
  Christina Hardy
  Christina Hardy
  Marketing Manager
  -
 • "In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et male."
  Jane Bennett
  Jane Bennett
  Developer
  -