Fotografia Portretowa


Fotografia Portretowa – Portfolio

Ten szczególny rodzaj sesji wymaga dużego kunsztu oraz zaangażowania ze strony artysty. Powstałe w ten sposób ujęcia to ponadczasowe pamiątki, które po latach zupełnie naturalnie przenoszą nas myślami do momentu uchwycenia kadru. Potrzebujesz zdjęć portretowych w studiu lub w plenerze? Powierz to zadanie profesjonalnym fotografom, którzy wiedzą, jak zatrzymać czas!

Zdjęcia portretowe w studiu i w plenerze

Oferujemy zdjęcia, które wykorzystać możesz do celów prywatnych oraz zawodowych. Jeśli potrzebujesz fotografii do portfolio, CV lub innych projektów – możesz liczyć na pełny profesjonalizm oraz wsparcie z naszej strony. Chętnie realizujemy wizje naszych klientów i klientek lub sami dzielimy się pomysłami na oryginalne ujęcia.

Nasze zadanie nie ogranicza się jednak wyłącznie to wciśnięcia spustu migawki. Dbamy przede wszystkim o miłą atmosferę sesji, starając się, aby nasi modele i modelki czuli się przed aparatem pewnie i komfortowo. Choć nie wszyscy zostali stworzeni do kariery modela, jesteśmy przekonani, że każdego da się uchwycić na fotografii w piękny i przejmujący sposób. Efekty naszej pracy często bywają zaskakujące dla osób, które nie mają doświadczenia w pozowaniu, a skierowany w ich stronę obiektyw zazwyczaj je peszy i onieśmiela. Sam(a) się przekonaj!

Fotografia portretowa – dla niej, dla niego i dla Was

Wykonujemy portrety, które pokazują naturalne, ludzkie piękno oraz temperament uchwyconej na obrazie osoby. Nasi klienci sami mogą zdecydować o wszystkich szczegółach zlecenia (miejsce sesji, stylizacja, wizaż, rodzaj kadrowania itd.) lub zdać się na naszą intuicję i doświadczenie. Wykonujemy zarówno zdjęcia portretowe w plenerze, jak i w studiu; statyczne i dynamiczne – każdy z tych rodzajów sesji rządzi się swoimi prawami i narzuca nieco inny klimat.

Na zdjęcia w studiu lub w plenerze można umówić się solo, z partnerem/partnerką lub całą rodziną. Chętnie wykonamy dla Was pamiątkowe fotografie z okazji ważnych uroczystości: ślubu, zaręczyn, narodzin dziecka.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów zlecenia!Leave a reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Recent Portfolios