Packshoty - fotografia produktowa


Fotografia Produktowa – Portfolio

Klienci kupują oczami! To podstawowa zasada marketingu, a w szczególności ma zastosowanie w e-commerce. Dlatego przede wszystkim należy zadbać o odpowiednią prezentację wizualną produktu, a opis jest rzeczą drugorzędną. Nie bez przyczyny packshoty to must-have każdego sklepu internetowego. Czym są? To fotografie produktowe, które przedstawiają produkt na białym tle. Dzięki temu bardzo wyraźnie widać, jak wygląda i można go zaprezentować z jak najlepszej strony.

Wbrew pozorom, fotografia produktowa nie jest tak prosta, jak się wydaje. Trzeba wiedzieć, w jaki sposób ustawić przedmiot, jak zagrać światłem; by na zdjęciu wyglądał nawet lepiej niż w rzeczywistości. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio. Przekonasz się, że doskonale wiemy, jak to zrobić.

Glam Studio oferuje profesjonalnie wykonane packshoty, które sprawdzą się w sklepach internetowych, ale nie tylko – jeśli dodatkowym środkiem marketingowym są w Twojej firmie plakaty, ulotki czy katalogi, to również tam możesz wykorzystać tego typu zdjęcia. Zapraszamy do współpracy!Leave a reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Recent Portfolios